ממשק בניית אתר ייחודי

בניית אתר באמצעות Webiya לא דומה לשום דבר אחר שהכרתם עד כה. הכל קל יותר ופשוט יותר בצורה יוצאת מגדר הרגיל. הממשק הייחודי שלנו לבניית אתרים מבוסס על Drag and Drop ("גרור ושחרר") הופך את תהליך בניית האתר לפשוט כאין כמוהו. באמצעות הממשק המיוחד שלנו ניתן בקלות לבנות אתרים מקצועיים ומתקדמים ללא כל צורך בידע קודם כלשהו או ניסיון בבניית אתרים. אנו גאים להפוך את תהליך בניית אתר ממטלה קשה, מסורבלת הגוזלת זמן רב, לחוויה מהנה המאפשרת לבנות אתר מקצועי תוך זמן קצר.

בניית אתר עם ממשק Drag and Drop ייחודי חדשני ומתקדם לבניית אתרי אינטרנט מקצועים

מקטעי תוכן (כמו פסקת טקסט, גלריית תמונות ועוד) נגררים בקלות לאתר ומאפשרים לכם למקם אותם במקום בו תרצו את הטקסט, התמונה או כל אלמנט תוכן אחר. פשוט וקל – הנכם גוררים אלמנט תוכן כלשהו לכל מקום באתר והאלמנט מופיע באתר האינטרנט מיד. עריכת הטקסט מתבצעת בקלות, ממש כמו ב-Word ומאפשרת עיצוב מלא של הטקסט לרבות צבעים, הדגשות, קישורים, תמונות ועוד. הנכם רואים בזמן אמת כיצד האתר שלכם יראה עבור הגולש ואיך כל עריכה ושינוי באתר משפיע על הנראות שלו.

בניגוד למתחרים שלנו, הממשק שלנו מראה לכם בדיוק כיצד יראה האתר עבור גולשי אתרכם ולקוחותיכם. אין עוד צורך להסתבך עם ממשק ניהול מיושן ולא רלוונטי, התקדמו כבר היום לבניית אתר עם ממשק ניהול מתקדם המציג לכם בדיוק כיצד יראה האתר שלכם עבור הגולשים בו תוך כדי הבניה ועריכת התוכן של האתר. אין עוד צורך לחפש פונקציות בסרגלי כלים מסובכים או להשתמש ניסוי וטעייה של כל אחת מהאפשרויות עד שתמצאו את האחת אותה חיפשתם. בממשק הניהול שלנו הכל פרוס בפניכם בצורה אינטואיטיבית המייעלת את תהליך בניית אתרכם. בנוסף אנו מספקים תמיכה, עזרה והדרכה מלאה ללקוחותינו.

הנך בעמוד: ממשק בניית אתר ייחודי