תמיכה טכנית בבניית אתרך

בניגוד לחלק ממתחרנו, אנו שמים דגש מיוחד על שירות הלקוחות והתמיכה טכנית בבניית האתרים באמצעות Webiya.

תמיכה ועזרה בבניית אתרבמשך שנים צוות Webiya התמקצע וצבר ניסיון רב בפיתוח ובניית אתרי אינטרנט ולכן חשוב לנו להיות הכתובת של לקוחותינו בכל הקשור לבנית אתרם. אנו שמים את הלקוח במרכז העניינים ומאמין כי אתר אינטרנט יהיה מוצלח אך ורק במידה והלקוח יהיה מרוצה, יקבל תשובות לכל השאלות ויאמין שאנחנו תמיד לצדו בכל עת ושמחים לענות על כל שאלה ולהציע עזרה.

אנו משוכנעים שאנחנו עושים משהו נכון, שכן חלק גדול מלקוחותינו הצטרפו לשירותנו בעקבות המלצה של חברים או עמיתים, שגם הם נמנים עם קהל לקוחותינו המרוצים. זהו המבחן האמתי שלנו ואנו שמחים לעמוד בו בהצלחה יתרה יום יום.

טלפון:072-2223366

במהלך בניית אתר אינטרנט, לעתים מתעוררות שאלות רבות תוך כדי העבודה. להתקשר כל כמה דקות לשירות הלקוחות עלול להיות מעיק ולא נעים. כמו כן לפעמים עדיף שהתומך הטכני יראה את המסך של הלקוח על מנת לאבטח מהר יותר ובצורה טובה יותר את הבעיה. לשם כך אנו שמחים להציע שירות תמיכה ועזרה באמצעות שיחת צ'אט בזמן אמת מול נציג מקצועי ומיומן. באמצעות הכלי החדיש הזה, באפשרות הנציג לנתח מיד את סיבבת העבודה של הלקוח (דפדפן מעודכן, מערכת הפעלה וכו') ולהציע פתרון יעיל ומהיר יותר. כמו כן באפשרות הנציג להתחבר למחשבו של הלקוח על מנת להדגים כיצד לפתור את הבעיה או לבצע את הפעולה אותה ביקש לבצע באתר האינטרנט אותו הוא בונה ללא הצלחה.

בנוסף לשירות החדשני והאפקטיבי של שיחת צ'אט בזמן אמת מול נציג אנושי השמח לעזור, לקוחותינו נהנים גם משירות לקוחות ותמיכה מלאים באמצעות האימייל ודרך שיחת טלפון ישירה. מאז ומתמים שאפנו להעניק שירות אישית, מהיר ואפקטיבי ללקוחותינו ואנו דואגים לעמוד בשאיפה זו בכל עת.

הנך בעמוד: תמיכה טכנית בבניית אתרך