מערכת ניהול תוכן

מערכת ניהול תוכן – מהי?

מערכת ניהול תוכן, ממשק ניהול אתר, בממשק בניית אתר או CMS (ראשי תיבות של Content Management System) הינם שמות לאותו הדבר: כלי המאפשר לבעל האתר לבנות את אתר האינטרנט ולעדכן את תכניו.

כיום נהוג לבנות אתרי אינטרנט עם מערכות ניהול תוכן. זאת על מנת שבעל האתר, ללא ידע בתכנות או בניית אתרים, יוכל לבנות ולעדכן את אתר האינטרנט שלו. זאת נעשה בד"כ באמצעות ממשק ייעודי בפאנל הניהול של האתר המאפשר הזנת תכנים, עריכתם (לרבות צבע, הדגשות וכו'), הוספת תמונות וגלריות, ועוד.

חברות רבות לבניית אתרים מציעות כיום מערכת ניהול תוכן. עם זאת, לא כל מערכות ניהול התוכן זהות. מרכיב זה חשוב מאוד בשלב תכנון ובניית אתר שכן במידה ומערכת הניהול לא מספיק מפותחת או מתקדמת, אתר האינטרנט המתקבל עלול להיות ברמה נמוכה יותר. לכן המלצתנו היא לדרוש מערכת ניהול תוכן איכותית ומתקדמת אשר תאפשר לבונה האתר לחסוך זמן יקר ותסקול ותאפשר בניית אתרים איכותיים ומתקדמים טכנולוגית.

מערכת ניהול התוכן של Webiya

במשך שנים עמלנו על פיתוח את מערכת ניהול תוכן ייחודית שלנו לבניית אתרים. בשלבי התכנון והפיתוח שמחנו דגש מיוחד על חווית המשתמש במערכת. השתדלנו לאפשר לכל אדם, לבנות אתר אינטרנט ייחודי ומתקדם וכל זאת ללא כל צורך בידע מוקדם בבניית אתרים, תכנות או ניסיון כלשהו בתחום.

לשם כך פיתחנו מערכת ניהול תוכן עם ממשק בניית אתר ייחודי המבוסס על Drag and Drop ("גרור ושחרר"). בניגוד למתחרים, מערכת ניהול התוכן שלנו מאפשרת לבעל האתר לבנות את אתרו ולצפות בתוצאה המתקבלת בזמן אמת, כאילו היה גולש מן המניין באתר. באמצעות צורת עבודה זו, תהליך בניית אתר באמצעות מערכת ניהול התוכן של Webiya הינו פשוט להפליא ומהיר כאין כמוהו.

בנוסף לממשק ניהול קל, פשוט ואינטואיטיבי, אנו ב-Webiya דואגים לספק תמיכה בבניית אתר בזמן אמת ללקוח. אנו תומכים בלקוחותינו באמצעות שיחת טלפון, אימייל או שיחת צ'אט בזמן אמת.
שירות באמצעות שיחת צ'אט בזמן אמת הינו שירות חדשני ומעטים ממתחרינו מספקים אותו כחלק ממערכת ניהול התוכן שלהם. בצורה כזאת יש באפשרותנו לאתר טעויות ודרכי עבודה לא נכונות של הלקוח ולהמליץ על צורת עבודה טובה יותר ואף להדגים ללקוח.

מערכות ניהול תוכן – סיכום

לסיכום, מערכת ניהול תוכן מעולה הינו מרכיב קריטי עבור אתר אינטרנט מוצלח.

בניגוד למתחרנו, אנחנו מספקים מערכת ניהול תוכן מהדור החדש בעלת תכונות חדשניות וייחודיות המאפשרת בניית אתרי אינטרנט טובים יותר, בעלי יכולות קידום אתר גבוהות עבור גוגל וכל זאת תוך חיסכון זמן ותמיכה אכנית מעולה במקביל.

הנך בעמוד: מערכת ניהול תוכן